Edgars

edgars
Movie Buff - 134 Film Ratings
Member Since: 24 Nov 2014
Location: Latvia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 92% Interstellar (2014) - Rated 12 Dec 2017
74 67% Casino (1995) - Rated 10 Feb 2015
65 39% Primal Fear (1996) - Rated 10 Feb 2015
77 77% The Holy Mountain (1973) - Rated 10 Feb 2015
81 84% American History X (1998) - Rated 10 Feb 2015
77 77% Stalker (1979) - Rated 28 Jan 2015
66 40% Zen Noir (2004) - Rated 26 Jan 2015
68 49% John Wick (2014) - Rated 26 Jan 2015
56 28% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 14 Jan 2015
79 81% Inside Man (2006) - Rated 09 Jan 2015