Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Edueccì

Film Freak - 843 Film Ratings

Member Since: Jul 18, 2017

more Recent Ratings
Check out Edueccì's...
50 18% Unsere Afrikareise (1966) - Nov 09, 2020
70 68% Adebar (1957) - Nov 09, 2020
70 68% Schwechater (1958) - Nov 09, 2020
70 68% Arnulf Rainer (1960) - Nov 09, 2020
30 3% Rain Man (1988) - Nov 09, 2020
70 68% Dragon Gate Inn (1967) - Nov 03, 2020
75 85% Sisters of the Gion (1936) - Nov 03, 2020
80 94% Osaka Elegy (1936) - Nov 03, 2020
70 68% Arigato-san (1936) - Nov 03, 2020
75 85% A City of Sadness (1989) - Nov 03, 2020