Eean

eean
Movie Buff - 215 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2011
Location: United Arab Emirates
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 75% The Pianist (2002) - Rated 12 Jul 2011
74 50% Bitter Moon (1992) - Rated 12 Jul 2011
94 96% Rear Window (1954) - Rated 12 Jul 2011
81 73% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 12 Jul 2011
92 93% Ran (1985) - Rated 12 Jul 2011
88 83% Nobody Knows (2004) - Rated 12 Jul 2011
0% George of the Jungle (1997) - Rated 12 Jul 2011
78 60% The Graduate (1967) - Rated 12 Jul 2011
92 93% Let the Right One In (2008) - Rated 12 Jul 2011
86 80% Manon of the Spring (1986) - Rated 12 Jul 2011