Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
EfrDelKee

Film Freak - 503 Film Ratings

Member Since: Jul 11, 2014

Location: Istanbul, Turkey

more Recent Ratings
Check out EfrDelKee's...
75 50% Me and Earl and the Dying Girl (2015) - Apr 01, 2019
75 50% Leto (2018) - Apr 01, 2019
75 50% Us (2019) - Apr 01, 2019
70 22% The Duke of Burgundy (2015) - Mar 29, 2019
75 50% American Honey (2016) - Mar 29, 2019
75 50% Lady Bird (2017) - Mar 26, 2019
80 79% The Witch (2016) - Mar 25, 2019
75 50% The Kindergarten Teacher (2018) - Mar 22, 2019
70 22% At Eternity's Gate (2018) - Mar 22, 2019
70 22% Get Out (2017) - Mar 19, 2019