EgoNecoTu

egonecotu
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

4% Lady Vengeance (2005) - Rated 12 Apr 2017
75 29% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 12 Apr 2017
85 75% The Dark Knight (2008) - Rated 12 Apr 2017
80 54% Batman: Year One (2011) - Rated 12 Apr 2017
90 91% Batman Begins (2005) - Rated 12 Apr 2017
90 91% Fight Club (1999) - Rated 12 Apr 2017
75 29% The Hangover Part II (2011) - Rated 12 Apr 2017
70 12% Up (2009) - Rated 12 Apr 2017
80 54% Avatar (2009) - Rated 12 Apr 2017
80 54% The Strain (2014) - Rated 12 Apr 2017