Egoxijxe

egoxijxe
Film Freak - 564 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2015
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 69% Honeyland (2019) - Rated 15 Apr 2020
77 72% Ford v Ferrari (2019) - Rated 15 Apr 2020
81 81% The Platform (2019) - Rated 09 Apr 2020
74 61% Marriage Story (2019) - Rated 09 Apr 2020
85 86% Nosferatu (1922) - Rated 30 Jan 2020
91 94% Joker (2019) - Rated 30 Jan 2020
73 58% La Cérémonie (1995) - Rated 24 Jan 2020
72 55% In the House (2012) - Rated 24 Jan 2020
53 22% I Love You Phillip Morris (2009) - Rated 24 Jan 2020
68 42% Flipped (2010) - Rated 24 Jan 2020