EhsanGh

ehsangh
Flick Fan - 13 Film Ratings
Member Since: 02 Apr 2014
Location: Tehran, Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 38% Nahid (2015) - Rated 25 Dec 2015
80 61% Il Grido (1957) - Rated 25 Dec 2015
90 96% Nights of Cabiria (1957) - Rated 02 Apr 2014
80 61% La Strada (1954) - Rated 02 Apr 2014
83 80% Rush (2013) - Rated 02 Apr 2014
80 61% Her (2013) - Rated 02 Apr 2014
65 23% (1963) - Rated 02 Apr 2014
63 11% Elena (2011) - Rated 02 Apr 2014
78 38% Funny Games (2008) - Rated 02 Apr 2014
85 88% The Great Beauty (2013) - Rated 02 Apr 2014