Eisenyx

eisenyx
Film Freak - 882 Film Ratings
Member Since: 24 Sep 2010
Location: Izmir, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 42% Knox Goes Away (2023) - Rated 20 Apr 2024
79 67% Zaferin Rengi (2024) - Rated 05 Mar 2024
90 92% Poor Things (2023) - Rated 22 Feb 2024
60 31% Operation Fortune: Ruse de guerre (2023) - Rated 27 Oct 2023
40 14% Fall (2022) - Rated 06 Oct 2023
85 84% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 01 Oct 2023
90 92% Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) - Rated 23 Sep 2023
63 35% Us (2019) - Rated 19 Sep 2023
40 14% Ghosted (2023) - Rated 16 Sep 2023
46 17% The Blackening (2023) - Rated 15 Sep 2023