Ela

ela
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: nothing much...

more Recent Ratings

4% Superbad (2007) - Rated 19 Sep 2015
10 22% Ted (2012) - Rated 19 Sep 2015
4% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 19 Sep 2015
50 49% The Castle in the Sky (1986) - Rated 19 Sep 2015
60 64% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 19 Sep 2015
4% Fantastic Four (2005) - Rated 19 Sep 2015
20 28% The English Patient (1996) - Rated 19 Sep 2015
10% Vanilla Sky (2001) - Rated 19 Sep 2015
4% The Lego Movie (2014) - Rated 19 Sep 2015
40 38% Life of Pi (2012) - Rated 19 Sep 2015