Elementalism

elementalism
Movie Buff - 418 Film Ratings
Member Since: 08 Apr 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 36% Bros (2022) - Rated 28 Jan 2024
75 64% Barbie (2023) - Rated 28 Jan 2024
66 32% In From The Side (2022) - Rated 28 Jan 2024
81 80% Triangle of Sadness (2022) - Rated 28 Jan 2024
80 76% The Mitchells vs. the Machines (2021) - Rated 28 Jan 2024
84 86% Oppenheimer (2023) - Rated 28 Jan 2024
87 91% Poor Things (2023) - Rated 28 Jan 2024
70 44% Saltburn (2023) - Rated 28 Jan 2024
81 80% Luca (2021) - Rated 26 Nov 2022
77 69% Lilo & Stitch (2002) - Rated 20 Jul 2022