Elephantmind

elephantmind
Movie Buff - 459 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 27% Daddy Day Care (2003) - Rated 11 Aug 2016
85 11% Home Alone (1990) - Rated 11 Aug 2016
20 5% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 11 Aug 2016
92 23% The Hateful Eight (2015) - Rated 11 Aug 2016
15 5% Jackass: Number Two (2006) - Rated 11 Aug 2016
97 36% K-PAX (2001) - Rated 11 Aug 2016
97 36% Spanglish (2004) - Rated 11 Aug 2016
98 47% Miss Congeniality (2000) - Rated 11 Aug 2016
100 92% Cloud Atlas (2012) - Rated 11 Aug 2016
98 47% Smokey and the Bandit (1977) - Rated 11 Aug 2016