Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Elevory

Movie Buff - 326 Film Ratings

Member Since: Sep 8, 2015

Location: USA

Bio: :)
more Recent Ratings
75 68% ID:Invaded (2020) - May 31, 2021
60 28% Love, Death & Robots (2019) - May 23, 2021
65 38% Nobody (2021) - May 18, 2021
80 82% Parasyte: The Maxim (2014) - May 15, 2021
85 91% Dragon Ball Super: Broly (2018) - May 07, 2021
"Everything that's good about Dragon Ball in a 100-minute package. The animation is phenomenal."
75 68% Ghoust Hound (2007) - May 01, 2021
85 91% The Big O (1999) - Mar 16, 2021
2% Ivan the Terrible, Part One (1944) - Mar 16, 2021
85 91% Dark City (1998) - Mar 16, 2021
90 95% Death Parade (2015) - Mar 12, 2021