EliBailey

elibailey
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 25 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 64% Deep Impact (1998) - Rated 25 Jul 2016
80 44% School of Rock (2003) - Rated 25 Jul 2016
90 85% Finding Nemo (2003) - Rated 25 Jul 2016
83 61% Air Force One (1997) - Rated 25 Jul 2016
93 96% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 25 Jul 2016
85 71% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 25 Jul 2016
83 61% Boogie Nights (1997) - Rated 25 Jul 2016
81 57% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 25 Jul 2016
90 85% Pay It Forward (2000) - Rated 25 Jul 2016
92 94% Lord of War (2005) - Rated 25 Jul 2016