Elif Altun

elif_altun
Flick Fan - 81 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 80% Detachment (2011) - Rated 29 Apr 2018
90 51% Her (2013) - Rated 29 Apr 2018
95 80% House of Cards (2013) - Rated 29 Apr 2018
95 80% Stranger Things (2016) - Rated 29 Apr 2018
99 95% Dark (2017) - Rated 29 Apr 2018
95 80% The Fosters (2013) - Rated 29 Apr 2018
95 80% Elizabeth (1998) - Rated 29 Apr 2018
90 51% Friends (1994) - Rated 29 Apr 2018
95 80% Salem (2014) - Rated 29 Apr 2018
80 18% Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Rated 29 Apr 2018