Elo99

elo99
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2015
Location: Venezuela
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

45 21% The Back-up Plan (2010) - Rated 24 Oct 2015
73 78% Attack on Titan (2013) - Rated 24 Oct 2015
25 8% Alex Rider: Operation Stormbreaker (2006) - Rated 24 Oct 2015
75 82% Death Comes to Pemberley (2013) - Rated 24 Oct 2015
55 38% Emma (1996) - Rated 24 Oct 2015
65 64% Sense and Sensibility (1995) - Rated 24 Oct 2015
60 48% Austenland (2013) - Rated 24 Oct 2015
65 64% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 24 Oct 2015
64 56% The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) - Rated 24 Oct 2015
60 48% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 24 Oct 2015