Elon

elon
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Krazy 'bout Moveez

more Recent Ratings

91 96% School of Rock (2003) - Rated 19 Sep 2007
76 53% Sideways (2004) - Rated 19 Sep 2007
73 39% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 19 Sep 2007
86 81% Shakespeare in Love (1998) - Rated 19 Sep 2007
57 15% Spider-Man 2 (2004) - Rated 19 Sep 2007
62 22% Gothika (2003) - Rated 19 Sep 2007
87 84% The Lion King (1994) - Rated 19 Sep 2007
46 10% White Chicks (2004) - Rated 19 Sep 2007
94 99% Sneakers (1992) - Rated 19 Sep 2007
89 87% Vanilla Sky (2001) - Rated 19 Sep 2007