Elsu

elsu
Member Since: 30 Jul 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 5% Wild Wild West (1999) - Rated 03 Oct 2023
95 75% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 03 Oct 2023
100 90% Good Will Hunting (1997) - Rated 03 Oct 2023
85 60% The Irishman (2019) - Rated 19 Aug 2022
60 15% Raging Bull (1980) - Rated 18 Aug 2022
75 35% Once Upon a Time in Hollywood (2019) - Rated 16 Aug 2022
85 60% Parasite (2019) - Rated 16 Aug 2022
70 25% Die Hard (1988) - Rated 16 Aug 2022
100 90% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 16 Aug 2022
80 45% Ford v Ferrari (2019) - Rated 16 Aug 2022