Elz3n

elz3n
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 19 Feb 2017
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 87% Inception (2010) - Rated 19 Feb 2017
75 41% The Ardennes (2015) - Rated 19 Feb 2017
83 69% In Bruges (2008) - Rated 19 Feb 2017
79 52% Boyhood (2014) - Rated 19 Feb 2017
65 16% Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Rated 19 Feb 2017
85 79% Gone Girl (2014) - Rated 19 Feb 2017
83 69% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 19 Feb 2017
85 79% The Pink Panther (1963) - Rated 19 Feb 2017
80 59% Frank (2014) - Rated 19 Feb 2017
80 59% Big Hero 6 (2014) - Rated 19 Feb 2017