Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
EmEmAy

Movie Buff - 364 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
89 82% The Phantom of the Opera (2004) - Jan 18, 2020
85 69% Lady and the Tramp (1955) - Jan 18, 2020
86 75% Elf (2003) - Jan 18, 2020
78 44% Batman Begins (2005) - Jan 18, 2020
79 48% Matilda (1996) - Jan 18, 2020
78 44% The Mummy (1999) - Jan 18, 2020
69 22% The Babadook (2014) - Jan 18, 2020
78 44% You've Got Mail (1998) - Jan 18, 2020
78 44% Toy Story 3 (2010) - Jan 18, 2020
87 79% Ratatouille (2007) - Jan 18, 2020