EmT4LiFe

emt4life
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 29 Sep 2008
Location: Raeford, NC, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 75% Premonition (2007) - Rated 29 Sep 2008
100 75% Shrooms (2006) - Rated 29 Sep 2008
100 75% The Wicker Man (2006) - Rated 29 Sep 2008
100 75% Halloween (2007) - Rated 29 Sep 2008
80 10% Vacancy (2007) - Rated 29 Sep 2008
88 35% Grindhouse (2007) - Rated 29 Sep 2008
80 10% Snakes on a Plane (2006) - Rated 29 Sep 2008
90 45% Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Rated 29 Sep 2008
85 25% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 29 Sep 2008
100 75% Grease (1978) - Rated 29 Sep 2008