Emma24

emma24
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 31 Jul 2014
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 L'Amant (1992) - Rated 31 Jul 2014
90 Leap Year (2010) - Rated 31 Jul 2014
90 Love Me If You Dare (2003) - Rated 31 Jul 2014
95 Amélie (2001) - Rated 31 Jul 2014
90 The Notebook (2004) - Rated 31 Jul 2014
90 A Room with a View (1985) - Rated 31 Jul 2014
100 Pride & Prejudice (2005) - Rated 31 Jul 2014
95 Jane Eyre (2006) - Rated 31 Jul 2014
95 The Painted Veil (2006) - Rated 31 Jul 2014
100 Fill the Void (2012) - Rated 31 Jul 2014