Em_mouk

emmouk
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2019
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Interstellar (2014) - Rated 25 Feb 2023
90 64% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 14 Mar 2019
90 64% Spectre (2015) - Rated 14 Mar 2019
90 64% Skyfall (2012) - Rated 14 Mar 2019
95 86% The Cove (2009) - Rated 14 Mar 2019
75 8% Pacific Rim (2013) - Rated 14 Mar 2019
85 39% Hannibal (2001) - Rated 14 Mar 2019
85 39% Red Dragon (2002) - Rated 14 Mar 2019
85 39% Hannibal Rising (2007) - Rated 14 Mar 2019
80 20% Blood Diamond (2006) - Rated 14 Mar 2019