Empathy

empathy
Movie Buff - 204 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2014
Location: Alta, Finnmark, Norway
Age: 28
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: 18 year old cinephile from the outskirts of the world.

more Recent Ratings

67 39% Paths of Glory (1957) - Rated 29 Jan 2015
65 34% Full Metal Jacket (1987) - Rated 29 Jan 2015
40 5% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 29 Jan 2015
30 2% The Bling Ring (2013) - Rated 29 Jan 2015
30 2% Only God Forgives (2013) - Rated 29 Jan 2015
53 15% Amour (2012) - Rated 29 Jan 2015
46 9% The Great Gatsby (2013) - Rated 29 Jan 2015
50 12% Zombieland (2009) - Rated 29 Jan 2015
53 15% Sisters of the Gion (1936) - Rated 29 Jan 2015
53 15% Rushmore (1998) - Rated 29 Jan 2015