EmperorW

emperorw
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 27 Dec 2021
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 15% The Irishman (2019) - Rated 28 Dec 2021
95 81% Moon (2009) - Rated 28 Dec 2021
90 71% A Fish Called Wanda (1988) - Rated 28 Dec 2021
85 57% Tombstone (1993) - Rated 27 Dec 2021
80 50% Crank: High Voltage (2009) - Rated 27 Dec 2021
65 36% Mulholland Drive (2001) - Rated 27 Dec 2021
90 71% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Dec 2021
100 92% The Sopranos (1999) - Rated 27 Dec 2021
40 15% Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) - Rated 27 Dec 2021
70 44% Dark (2017) - Rated 27 Dec 2021