Emyasg

emyasg
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2021
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 78% Requiem for a Dream (2000) - Rated 10 Mar 2021
82 32% American History X (1998) - Rated 10 Mar 2021
81 30% Memento (2001) - Rated 10 Mar 2021
90 70% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 10 Mar 2021
88 57% Psycho (1960) - Rated 10 Mar 2021
87 52% The Shining (1980) - Rated 10 Mar 2021
78 25% The Maltese Falcon (1941) - Rated 10 Mar 2021
90 70% Shrek (2001) - Rated 10 Mar 2021
95 88% The Matrix (1999) - Rated 10 Mar 2021
78 25% Rebels of the Neon God (1992) - Rated 10 Mar 2021