Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
En4gav

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Dec 28, 2019

more Recent Ratings
95 82% Mad Max: Fury Road (2015) - Dec 28, 2019
60 6% Frida (2002) - Dec 28, 2019
95 82% The Crow (1994) - Dec 28, 2019
90 52% Gravity (2013) - Dec 28, 2019
95 82% Starship Troopers (1997) - Dec 28, 2019
85 27% Now You See Me (2013) - Dec 28, 2019
95 82% Serendipity (2001) - Dec 28, 2019
100 97% Desperado (1995) - Dec 28, 2019
95 82% The Matrix Reloaded (2003) - Dec 28, 2019
95 82% World War Z (2013) - Dec 28, 2019