Enes55

enes55
Movie Buff - 361 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2013
Location: samsun, samsun, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 37% American Hustle (2013) - Rated 11 Mar 2015
65 24% The Last Airbender (2010) - Rated 11 Mar 2015
0% Lucy (2014) - Rated 11 Mar 2015
77 69% Rain Man (1988) - Rated 11 Mar 2015
70 37% The Hitcher (2007) - Rated 11 Mar 2015
60 17% The Purge (2013) - Rated 11 Mar 2015
82 87% Unleashed (2005) - Rated 11 Mar 2015
70 37% Son osmanli yandim ali (2007) - Rated 11 Mar 2015
85 92% Insidious: Chapter 2 (2013) - Rated 11 Mar 2015
72 47% Fast Five (2011) - Rated 11 Mar 2015