Eomund

eomund
Movie Buff - 328 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 86% The Manchurian Candidate (2004) - Rated 21 Jun 2015
93 93% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 21 Jun 2015
86 71% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 21 Jun 2015
85 64% Tron: Legacy (2010) - Rated 21 Jun 2015
83 46% Cheaper by the Dozen (2003) - Rated 21 Jun 2015
87 77% Hot Fuzz (2007) - Rated 21 Jun 2015
84 55% Kick-Ass (2010) - Rated 21 Jun 2015
85 64% Training Day (2001) - Rated 21 Jun 2015
81 30% Garfield (2004) - Rated 21 Jun 2015
73 3% Toys (1992) - Rated 10 Apr 2011