EpicaFan1995

epicafan1995
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2012
Location: Greenville, South Carolina, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 25% Devil in the Flesh (1998) - Rated 08 Sep 2012
90 79% Milk (2008) - Rated 08 Sep 2012
75 50% The Avengers (2012) - Rated 08 Sep 2012
75 50% All About Eve (1950) - Rated 08 Sep 2012
75 50% Sunset Blvd. (1950) - Rated 08 Sep 2012
85 69% Brokeback Mountain (2005) - Rated 08 Sep 2012
45 16% Poison Ivy 2: Lily (1996) - Rated 08 Sep 2012
85 69% Some Like It Hot (1959) - Rated 08 Sep 2012
20 5% Justice League: The New Frontier (2008) - Rated 08 Sep 2012
75 50% The Hills Run Red (2009) - Rated 08 Sep 2012