Erayaydogdu

erayaydogdu
Movie Buff - 221 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 41% Vera Drake (2004) - Rated 15 Jul 2021
68 13% The Passenger (1975) - Rated 15 Jul 2021
70 17% Red Desert (1964) - Rated 15 Jul 2021
70 17% L'avventura (1960) - Rated 15 Jul 2021
60 8% Blow-Up (1966) - Rated 15 Jul 2021
84 46% The Passion of Joan of Arc (1928) - Rated 15 Jul 2021
70 17% La Dolce vita (1960) - Rated 15 Jul 2021
70 17% Gravity (2013) - Rated 15 Jul 2021
40 1% Climax (2018) - Rated 15 Jul 2021
40 1% Amélie (2001) - Rated 15 Jul 2021