Eric Shen

eric_shen
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 87% Dredd (2012) - Rated 19 Jan 2020
70 52% A Walk Among the Tombstones (2014) - Rated 19 Jan 2020
60 23% As Above, So Below (2014) - Rated 19 Jan 2020
60 23% Await Further Instructions (2018) - Rated 19 Jan 2020
70 52% Ascension (2014) - Rated 19 Jan 2020
55 16% Would You Rather (2012) - Rated 19 Jan 2020
70 52% Watchmen (2009) - Rated 19 Jan 2020
76 77% Wind River (2017) - Rated 19 Jan 2020
75 70% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 19 Jan 2020
60 23% Sherlock (2010) - Rated 19 Jan 2020