Eric Wayne

eric_wayne
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 55% 12 Monkeys (1995) - Rated 13 Jun 2016
80 64% Night on Earth (1991) - Rated 13 Jun 2016
90 92% City of God (2002) - Rated 13 Jun 2016
85 78% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 13 Jun 2016
80 64% Rain Man (1988) - Rated 13 Jun 2016
85 78% Gattaca (1997) - Rated 13 Jun 2016
40 30% The Bourne Identity (2002) - Rated 13 Jun 2016
35 23% Clerks (1994) - Rated 13 Jun 2016
45 36% Charlotte's Web (1973) - Rated 13 Jun 2016
45 36% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 13 Jun 2016