Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Erova

Flick Fan - 46 Film Ratings

Member Since: Oct 31, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
90 32% Requiem for a Dream (2000) - Apr 15, 2019
95 69% Peaky Blinders (2013) - Apr 15, 2019
95 69% Donnie Darko (2001) - Apr 15, 2019
90 32% Inglourious Basterds (2009) - Apr 15, 2019
88 16% Logan (2017) - Apr 15, 2019
90 32% Se7en (1995) - Apr 12, 2019
90 32% Birdman (2014) - Apr 12, 2019
95 69% The Imitation Game (2014) - Apr 06, 2019
90 32% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Mar 17, 2019
90 32% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Mar 17, 2019