EsTardis

estardis
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 68% Chernobyl (2019) - Rated 24 Aug 2019
85 54% You're the Worst (2014) - Rated 24 Aug 2019
97 95% Doctor Who (2005) - Rated 24 Aug 2019
81 40% Everybody Wants Some!! (2016) - Rated 24 Aug 2019
80 31% Lost Highway (1997) - Rated 24 Aug 2019
66 13% Nocturnal Animals (2016) - Rated 24 Aug 2019
75 22% Thelma (2017) - Rated 24 Aug 2019
85 54% How to Talk to Girls at Parties (2017) - Rated 24 Aug 2019
55 4% Time Lapse (2014) - Rated 24 Aug 2019
95 81% Arrival (2016) - Rated 24 Aug 2019