Escher

escher
Movie Buff - 249 Film Ratings
Member Since: 01 Apr 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 98% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
77 45% Dawn of the Dead (1978) - Rated 14 Aug 2007
74 34% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
89 87% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
83 66% Jarhead (2005) - Rated 14 Aug 2007
85 74% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
82 64% The Aviator (2004) - Rated 14 Aug 2007
94 95% The Princess Bride (1987) - Rated 14 Aug 2007
81 61% Ronin (1998) - Rated 14 Aug 2007
72 30% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007