Estelluvra

estelluvra
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 04 Jun 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 66% Black Swan (2010) - Rated 04 Jun 2016
80 50% Deep Impact (1998) - Rated 04 Jun 2016
80 50% Inglourious Basterds (2009) - Rated 04 Jun 2016
95 85% Her (2013) - Rated 04 Jun 2016
95 85% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 04 Jun 2016
75 35% The Shining (1980) - Rated 04 Jun 2016
60 13% Edward Scissorhands (1990) - Rated 04 Jun 2016
75 35% Boyhood (2014) - Rated 04 Jun 2016
85 66% Fight Club (1999) - Rated 04 Jun 2016
70 24% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 04 Jun 2016