Esther

esther
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 06 Jul 2015
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: My name is Astra. I\'m a movie lover and am always up for a chat. :)

more Recent Ratings

75 55% Once Were Warriors (1994) - Rated 06 Jul 2015
98 97% Copenhagen (2014) - Rated 06 Jul 2015
20 9% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 06 Jul 2015
69 40% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 06 Jul 2015
46 21% Elizabethtown (2005) - Rated 06 Jul 2015
74 51% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 06 Jul 2015
70 46% Titanic (1997) - Rated 06 Jul 2015
100 99% Spirited Away (2001) - Rated 06 Jul 2015
74 51% Elysium (2013) - Rated 06 Jul 2015
77 60% Safety Not Guaranteed (2012) - Rated 06 Jul 2015