Ethelred

ethelred
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 05 Dec 2011
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% Pearl Harbor II: Pearlmageddon (2001) - Rated 05 Dec 2011
33 6% Pearl Harbor (2001) - Rated 05 Dec 2011
93 65% Dune (2000) - Rated 05 Dec 2011
55 13% Dune (1984) - Rated 05 Dec 2011
90 55% The Full Monty (1997) - Rated 05 Dec 2011
100 93% Pink Floyd The Wall (1982) - Rated 05 Dec 2011
98 82% Elizabeth (1998) - Rated 05 Dec 2011
98 82% The Princess Bride (1987) - Rated 05 Dec 2011
98 82% Stardust (2007) - Rated 05 Dec 2011
91 61% Life of Brian (1979) - Rated 05 Dec 2011