EtienneW

etiennew
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 26 Mar 2012
Location: PARIS, France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 66% American Beauty (1999) - Rated 26 Mar 2012
74 73% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 26 Mar 2012
75 82% Dangerous Liaisons (1988) - Rated 26 Mar 2012
68 55% Saw (2004) - Rated 26 Mar 2012
80 91% The Circus (1928) - Rated 26 Mar 2012
70 60% The Bourne Identity (2002) - Rated 26 Mar 2012
72 66% Fight Club (1999) - Rated 26 Mar 2012
64 46% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 26 Mar 2012
50 33% Pretty Woman (1990) - Rated 26 Mar 2012
30 11% The Fifth Element (1997) - Rated 26 Mar 2012