Etta

etta
Movie Buff - 321 Film Ratings
Member Since: 01 May 2012
Location: New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 77% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 05 Jan 2015
65 77% Iron Man 3 (2013) - Rated 05 Jan 2015
65 77% Iron Man 2 (2010) - Rated 05 Jan 2015
90 95% Iron Man (2008) - Rated 05 Jan 2015
69 81% 12 Monkeys (1995) - Rated 05 Jan 2015
45 33% Ultraviolet (2006) - Rated 05 Jan 2015
50 49% EdTV (1999) - Rated 05 Jan 2015
95 98% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 05 Jan 2015
70 81% Man of La Mancha (1972) - Rated 10 May 2012
50 49% Save the Last Dance (2001) - Rated 10 May 2012