Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Euskadi

Movie Buff - 309 Film Ratings

Member Since: Jul 16, 2012

Location: Argentina

more Recent Ratings
75 31% Eraserhead (1977) - Nov 17, 2014
50 7% Insidious (2010) - Nov 16, 2014
90 63% Submarine (2010) - Nov 14, 2014
90 63% The Double (2014) - Nov 13, 2014
85 51% The Man Who Wasn't There (2001) - Nov 08, 2014
85 51% Eyes Wide Shut (1999) - Nov 04, 2014
80 36% Coffee and Cigarettes (2003) - Nov 04, 2014
80 36% Donnie Darko (2001) - Sep 28, 2014
90 63% The Sea Inside (2004) - Aug 03, 2014
100 92% Biutiful (2010) - Jul 29, 2014