Evan_Hov

evanhov
Movie Buff - 347 Film Ratings
Member Since: 18 Jul 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am an inspiring film maker.

more Recent Ratings

100 95% The Dark Knight (2008) - Rated 18 Jul 2016
100 95% Jaws (1975) - Rated 18 Jul 2016
60 24% Thor: The Dark World (2013) - Rated 18 Jul 2016
10 1% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 18 Jul 2016
80 64% Braveheart (1995) - Rated 18 Jul 2016
50 15% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 18 Jul 2016
80 64% Inception (2010) - Rated 18 Jul 2016
100 95% Fargo (1996) - Rated 18 Jul 2016
90 83% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Jul 2016
100 95% The Terminator (1984) - Rated 18 Jul 2016