login | register
0 film rankings
more

EveAngel

Criticker Zealot - 5688 Film Rankings

Member Since: Aug 18, 2017

Location: Australia

Bio: Hi my name is Dean, I\'m obsessed with movies and I need your help. Somebody help me, someone, please, I need help, I\'m in dire need of help, really, I mean it, I need your help to keep this obsession healthy, I mean lively, I mean, I need to watch more movies!

more Recent Rankings
Check out EveAngel's...
60 T5 Prace (1960) - Aug 18, 2017
90 T10 Solaris (1972) - Aug 18, 2017
90 T10 To Kill a Mockingbird (1962) - Aug 18, 2017
80 T10 City Lights (1931) - Aug 18, 2017
80 T10 Kagemusha (1980) - Aug 18, 2017
60 T5 Wagahai wa neko de aru (1975) - Aug 18, 2017
90 T10 Fanny and Alexander (1982) - Aug 18, 2017
90 T10 The Picture of Dorian Gray (1945) - Aug 18, 2017
50 T3 Funny Games (2008) - Aug 18, 2017
90 T10 Misery (1990) - Aug 18, 2017