Evgenia D.

evgenia_d
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 20 Jul 2015
Location: Cyprus
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: show me the movies!

more Recent Ratings

70 15% Stepmom (1998) - Rated 11 Aug 2015
80 29% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 11 Aug 2015
89 53% Blood Diamond (2006) - Rated 11 Aug 2015
85 44% Scent of a Woman (1992) - Rated 11 Aug 2015
100 96% V for Vendetta (2006) - Rated 11 Aug 2015
95 89% Dead Poets Society (1989) - Rated 11 Aug 2015
90 70% Cold Mountain (2003) - Rated 11 Aug 2015
95 89% Mary and Max (2009) - Rated 11 Aug 2015
80 29% A Beautiful Mind (2001) - Rated 11 Aug 2015
85 44% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 11 Aug 2015