Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
EvilAsh

Cinema Addict - 1102 Film Ratings

Member Since: Jul 26, 2019

Location: Los Angeles, California, USA

more Recent Ratings
52 28% The Outsider (2020) - May 10, 2021
45 17% Rise of the Guardians (2012) - Apr 30, 2021
46 18% Godzilla vs. Kong (2021) - Apr 30, 2021
48 18% Kong: Skull Island (2017) - Apr 30, 2021
46 18% Godzilla: King of the Monsters (2019) - Apr 30, 2021
63 51% The Hills Have Eyes (2006) - Apr 30, 2021
45 17% Godzilla (2014) - Apr 23, 2021
88 90% Reservoir Dogs (1992) - Apr 09, 2021
52 28% The Thing (2011) - Apr 04, 2021
37 8% See No Evil (2006) - Apr 04, 2021