Evreka63

evreka63
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% Contact (1997) - Rated 27 Apr 2016
85 73% 12 Angry Men (1957) - Rated 27 Apr 2016
85 73% Life Is Beautiful (1997) - Rated 27 Apr 2016
90 92% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Apr 2016
90 92% Three Colors: Blue (1993) - Rated 27 Apr 2016
80 50% Birdman (2014) - Rated 27 Apr 2016
75 26% Edward Scissorhands (1990) - Rated 27 Apr 2016
75 26% I Love You Phillip Morris (2009) - Rated 27 Apr 2016
90 92% Cast Away (2000) - Rated 27 Apr 2016
70 8% Lord of War (2005) - Rated 27 Apr 2016