Eyecue

eyecue
Movie Buff - 249 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2010
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 39% The Quiet Earth (1985) - Rated 16 Jun 2010
85 70% Adaptation. (2002) - Rated 16 Jun 2010
79 32% Batman Begins (2005) - Rated 16 Jun 2010
78 28% The Pianist (2002) - Rated 16 Jun 2010
77 25% 21 Grams (2003) - Rated 16 Jun 2010
88 84% Run Lola Run (1998) - Rated 16 Jun 2010
88 84% Requiem for a Dream (2000) - Rated 16 Jun 2010
70 12% Ice Age (2002) - Rated 16 Jun 2010
70 12% The Da Vinci Code (2006) - Rated 16 Jun 2010
83 58% United 93 (2006) - Rated 16 Jun 2010