Ezana

ezana
Flick Fan - 64 Film Ratings
Member Since: 04 May 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Daybreak (2019) - Rated 21 May 2020
90 83% Derry Girls (2017) - Rated 21 May 2020
50 12% The IT Crowd (2006) - Rated 21 May 2020
70 24% Stranger Things (2016) - Rated 21 May 2020
10 0% Greenhouse Academy (2017) - Rated 21 May 2020
40 4% Insatiable (2018) - Rated 21 May 2020
96 96% Miss Fisher's Murder Mysteries (2012) - Rated 21 May 2020
87 71% Star Trek (1966) - Rated 21 May 2020
83 53% Titans (2018) - Rated 21 May 2020
85 61% Chilling Adventures of Sabrina (2018) - Rated 21 May 2020