EzioAuditore

ezioauditore
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% Thor: Love and Thunder (2022) - Rated 08 Nov 2023
95 98% A Man Called Otto (2023) - Rated 08 Nov 2023
80 71% Ambulance (2022) - Rated 08 Nov 2023
65 7% Old Dads (2023) - Rated 08 Nov 2023
90 94% Extraction 2 (2023) - Rated 08 Nov 2023
50 2% Tamirhane (2022) - Rated 08 Nov 2023
85 84% The Batman (2022) - Rated 08 Nov 2023
85 84% Die Hart: The Movie (2023) - Rated 08 Nov 2023
75 52% Day Shift (2022) - Rated 08 Nov 2023
80 71% Sonic the Hedgehog 2 (2022) - Rated 08 Nov 2023