Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
FAIHE3

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 5, 2018

more Recent Ratings
90 90% Drive (2011) - Jul 05, 2018
60 30% The Hunt (2012) - Jul 05, 2018
75 60% Gandhi (1982) - Jul 05, 2018
80 75% The Recruit (2003) - Jul 05, 2018
90 90% Trading Places (1983) - Jul 05, 2018
60 30% Garfield (2004) - Jul 05, 2018
70 45% Look Who's Talking (1989) - Jul 05, 2018
40 5% Final Destination 2 (2003) - Jul 05, 2018
50 15% Jumper (2008) - Jul 05, 2018
75 60% Spaceballs (1987) - Jul 05, 2018